تماس با ما

026-34130

خدمات چاپی در کرج

خدمات ویژه چاپ ترمه گرافیک

با گذشت زمان و پیشرفت بازار کار در دنیا ، نیاز به تبلیغات و خدمات آن بیشتر از قبل شده است . به جرات می توان گفت بیشتر مردم برای رفع نیاز خود از طریق تبلیغات ودیدن تبلیغ اقدام می کنند و نیاز خود را رفع می کنند ، هر چه تبلیغات بیشتر باشد مشتری بیشتری را جذب خود می کند . 

این تبلیغات شمال بیلبورد ، تبلیغات تلویزیونی ، تیزر ، کاتالوگ ، بروشور ، کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر تبلیغاتی و .... ) می باشد . به دلیل هزینه های زیاد تبلیغات تلویزیونی و بیلبورد بیشتر مردم برای معرفی محصولات و خدمات خود سراغ چاپ کاتالوگ ، تراکت ، بروشور ، کارت ویزیت و ... می روند . 

لذا هر چه طراحی و کیفیت چاپ تبلیغات بهتر و جذابتر باشد مشتری بیشتر را جذب خود خواهد کرد در جامعه امروزی مردم بیشتر به زیبایی کار و گیرا بودن آن اهمیت می دهند و آنها را مجذوب خود می کند . 

یکی دیگر از خدمات  کانون تبلیغاتی ترمه جدا از ( تبلیغات محیطی ، تیزر سازی و ... ) خدمات چاپ افست را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد . 

کیفیت چاپ بسیار بالا ، رنگهای شفاف و طراحی های زیبا توسط تیم طراحی و سرعت بالا در زمان تحویل کار یکی دیگر از خدمات ویژه کانون تبلیغاتی ترمه به مشتریان خود می باشد . 

خدمات چاپی ارائه شده توسط این شرکت شامل :


کارت ویزیت : کارت ویزیت شیشه ای ، طلاکوب ، PVC ، مخمل ، کتان ، سوسماری ، لمینیت ، آهنربایی ، سلفون و ...
بروشور  
کاتالوگ 
پوستر 
لیبل : لیبل شیشه ای ، لیبل سلفون براق ، لیبل فیلتردار ، لیبل یووی و .. 
تراکت 
چاپ دیجیتال 
سربرگ واوراق اداری 
و ...

تمامی خدمات چاپی فوق هم به صورت معمولی و هم به صورت فوری ( زمان تحویل فوری ) ارائه می گردد .  

 

 تلگرام رسمی ترمه 

      

->

تماس با ما

026-34130