تماس با ما

026-34130

طراحی گرافیک

ذهن های بزرگ در مورد ایده ها صحبت می کنند. بیشتر تبلیغ ها مانند اسلاید از جلوی چشم مردم می گذرند درست شبیه موجی که به ساحل می رسد و شن های محدودی را خیس می کند. اگر می خواهید تبلیغات شما متفاوت باشد و در ذهن مخاطب هک شود باید کاری انجام دهید که وعده شما برایش جذاب باشد و این کار را با دقت خاصی انجام دهید. همواره طرح ایده و افکار خلاقانه یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای سازنده یک طرح تبلیغاتی است که باید مصرف کننده را جلب نماید و در قالب خود بی همتا باشد.

همه‌ ما برای خود امضایی داریم که معرف شخصیت و اعتبار ماست و همیشه از آن استفاده می‌کنیم. اما از زمانی که صحبت از کار هنری و حرفه‌ای می‌شود که قرار است در معرض دید مخاطبان زیاد با سوداهای بصری متفاوت قرار بگیرد ، دیگر نمی‌توان از آن امضای همیشگی استفاده کرد و در اینجاست که طراحان ما با آگاهی یافتن از نوع و ویژگی‌های منحصر به فرد فعالیت یا محصولات شما ، شکل بصری آن را ارائه می‌دهند که به راحتی با مخاطب شما ارتباط برقرار کند و با نگاه اول ، تصویر کلی از حوزه فعالیت شما را در ذهن او تداعی کند.

طراحان و مشاوران ما همواره در کنار شما هستند تا با راهنمایی های خود ، شما را در انتخاب بهترین گزینه ها یاری دهند . آتلیه کانون تبلیغاتی ترمه با همکاری نیروهای متخصص و تحصیلکرده در امر طراحی و گرافیک و همچنین با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته نرم افزاری روز دنیا ، در زمینه های ذیل فعا لیت می نماید :

 

->

تماس با ما

026-34130